Vitajte na bringer.sk, Registrácia zadarmo | Prihlásiť sa

NAJLEPŠIA REKLAMA
Ako Prémiový člen budete maximálne zviditeľnený a zaradený do katalógov TOP FIRIEM, TOP PRODUKTOV A TOP PONÚK. Získate náskok pred konkurenciou a znížite náklady na reklamu.
Ako Prémiový člen budete v centre pozornosti kupujúcich, budete dostávať viac dopytov a výrazne sa zvyšuje šanca, že odberateľ si vyberie práve Vás ako dodávateľa.
MAXIMÁLNA PROPAGÁCIA
Až 70% užívateľov preferuje obchodovanie s Prémiovými členmi, pretože ich dopyty, produkty a firemný profil sú vždy uprednostňované a majú prioritu vo všetkých katalógoch a výsledkoch vyhľadávania pred Registrovanými užívateľmi. Prémiový člen je zobrazovaný na hlavnej stránke, na stránkach kategórií a podkategórií a takisto na vizitkách Registrovaných užívateľov.
EXKLUZÍVNY PRÍSTUP KU KONTAKTOM
Ako Prémiový člen získate exkluzívny prístup ku kontaktom odberateľov a najnovších dopytov 13 dní predtým, ako ich získajú Registrovaní užívatelia.
LOGO PRÉMIOVÉHO ČLENA
Pridelíme Vám logo Prémiového členstva, ktoré sa bude zobrazovať pri všetkých odkazoch na Vaše ponuky, produkty a firemnú vizitku.
VIRTUÁLNA KANCELÁRIA
V administratívnej časti Vášho účtu jednoducho a prehľadne spravujete všetky svoje dopyty, ponuky a firemné informácie. Vytvoríte si profesionálnu vizitku s logom Vašej firmy, informáciami o firme, produktoch, ponukách a dopytoch. Všetky Vami odoslané a prijaté správy od Registrovaných užívateľov pomocou kontaktných formulárov sa Vám budú zobrazovať v Centre správ.
SHOWROOM
Prémiový člen získava možnosť vytvoriť si vlastný Showroom, ktorý je súčasťou jeho vizitky. Môžete tak publikovať až 30 produktov s popisom a fotografiami. Týmto priamo oslovujete cieľovú skupinu odberateľov a zvyšujete šancu na predaj daných produktov.
PONUKY
Zatiaľ čo Registrovaný užívateľ môže zadať len 1 ponuku, Prémiový člen môže naraz uverejniť až 20 ponúk. Tým dostáva väčšie množstvo dopytov a smeruje k úspešnému uzavretiu obchodu.
UPOZORNENIA EMAILOM
Ako Prémiový člen si môžete zvoliť neobmedzené množstvo kategórií, z ktorých budete odoberať nové dopyty a ponuky na email.
CERTIFIKÁTY
Ako Prémiový člen môžete uverejniť až 20 firemných certifikátov.
REFERENCIE
Každý Prémiový člen može publikovať 20 referencií.
Teraz všetko len za 59 € / rok