Vitajte na bringer.sk, Registrácia zadarmo | Prihlásiť sa

O nás

Bringer.sk je obchodný portál pre malých, stredných a veľkých podnikateľov, ktorý spája slovenských a českých obchodníkov v jednom spoločnom virtuálnom trhu.

Naším cieľom je uľahčiť komunikáciu medzi kupujúcimi a predávajúcimi, posilňovať obchodné vzťahy medzi firmami a zjednodušiť prístup k informáciám.

Ako B2B portál, bringer.sk prepája výrobcov, dodávateľov, sprostredkovateľov a veľkoobchody s odberateľmi. Podnikateľskej komunite prinášame komplexné marketingové riešenia cez online služby.

Dodávateľom poskytujeme celý balík propagačných služieb, pomáhame im rozvíjať ich podnikateľský potenciál a zaisťujeme im maximálnu viditeľnosť a publicitu v internetovom prostredí.

Propagovaním Vašich produktov a služieb Vám pomáhame v rozširovaní Vašich obchodných aktivít a získaniu konkurenčných výhod s minimálnymi nákladmi. Priamym oslovením cieľovej skupiny sa podstatne zlepšuje Vaša šanca na predaj toho, čo práve ponúkate. Odberateľom poskytujeme kvalitné informácie o dodávateľoch a ich produktoch. Každý kupujúci môže efektívne nakupovať, porovnávať ponuky, vybrať si najvýhodnejšiu a začať spoluprácu s najlepšou firmou podľa jeho kritérií.

Našou prioritou je ušetriť Váš čas a peniaze a naplniť Vaše očakávania prostredníctvom mnohých služieb a výhod. Na portáli bringer.sk nájdete firemné profily s kontaktnými informáciami, katalóg produktov a najnovšie ponuky a dopyty, zaradené do viac ako 450 kategórií a podkategórií.

NIE JE TO LEN KATALÓG FIRIEM

Našim členom poskytujeme viac ako len firemnú vizitku s kontaktnými údajmi. U nás môžu dodávatelia publikovať svoje produkty s fotografiami, popisom a konkrétnou cenou, za ktorú svoj výrobok ponúkajú. Týmto aj bez zadania ponuky môžu nájsť množstvo odberateľov. Firemná vizitka môže týmto spôsobom slúžiť ako webstránka pre tých, ktorí ju nemajú alebo ľahko nahradiť existujúcu firemnú webstránku, ktorá nemá takú návštevnosť ako portál bringer.sk.

Každá firma môže byť jednoduchým a rýchlym spôsobom zaradená do katalógu firiem a katalógu produktov.

PRINÁŠAME VÁM VIAC

Okrem zverejnenia informácií o Vašej firme, produktoch a službách, ponúkame možnosť zadať aktuálne dopyty a ponuky. Aktivovaním Upozornení na email, budete od nás pravidelne dostávať najnovšie ponuky alebo dopyty priamo do Vašej emailovej schránky. Takto môžete okamžite reagovať na to, čo iné firmy zháňajú alebo ponúkajú. Ušetríte množstvo energie, času a peňazí pri získavaní nových zákazok a zaujímavých obchodných príležitostí.

Čo získate registráciou?

  • Môžete obchodovať so slovenskými a českými firmami
  • Môžete publikovať neobmedzené množstvo dopytov
  • Môžete zaregistrovať svoju firmu do 3 kategórií
  • Získate firemnú vizitku s kontaktnými údajmi
  • Vaša firma bude zaradená do katalógu firiem
  • Môžete odoberať ponuky a dopyty na email až z 10 kategórií
  • Môžete uverejniť 1 produkt a zaradiť ho do dvoch kategórií
  • Váš produkt bude zaradený do katalógu produktov
  • Môžete zadať 1 aktívnu ponuku, ktorú je možné kedykoľvek meniť
  • Kontakty na dopyty môžete vidieť po 13 dňoch

Všetko zadarmo